Slide background

Jaké služby Vám nabízíme?
Certifikovanou přepravu koní.
Pony školka s vycvičenými koňmi.

Pony školka

Jízda na pony s vodičem

Jedná se procházku do přírody na poníkovi sedlaném dětským sedlem, pro děti od 2 let s držátkem pro snadné a bezbečné držení. Poník je vždy veden zkušeným člověkem s možností přidržování dítěte nebo vaším doprovodem na procházce. Pro malé děti je poníček při vašem příjezdu v dohodnutou dobu připraven (vyčištěn a nasedlán) a dítě si vyzkouší poníčka lehce kartáčem dočistit v místě krku a plecí. Procházka probíhá v kroku, při níž dítě ze sedla s poníkem komunikuje poplácáním na krku a pohlazením po hřívě, učí se rovnováhu v sedle při pohybu a držení správného sedu. Po procházce poníčka pochválíme dobrou odměnou, děti se učí dát poníkovi něco dobrého a správně se o něho starat. Starší děti si poníka před jízdou učí čistit a sedlat sami za dohledu dospělé osoby. Učí se zvedat kopýtka a veškerou péči o poníka. Starší děti jedou na poníkovi sedlaném sedlem se třmeny a již se učí také držet otěže a základní ovládání koně ze sedla. Poník je vedený na vodítku. Dle domluvy je možná procházka v délce 30 nebo 60 minut.

 • 60 minut procházka + čištění……..350,- Kč

Výcvik na lonži

Jízda na koni vedeném na lonži na kruhu kolem cvičitele, který koně vede hlasovými a vizuálními pomůckami. Výcvik je určen pro začínající jezdce a zaměřen na správný sed, používání pobídek a učení samostatného vedení koně s jištěním na lonži. Jezdec se učí sám koně pobídnout do kroku, klusu, cvalu, přejít do úplného zastavení a zdokonaluje správnost sedu a držení rovnováhy i díky gymnastice na koni v kroku vedeném na lonži.
Jízda trvá 45 minut + čištění a sedlání koně.

 • Výcvik na lonži……400,- Kč

Dětská oslava nebo akce pro děti

Plánujete pro vaše dítě uspořádat narozeninovou oslavu nebo plánujete jakoukoliv dětskou akci (Den dětí, apod.)a chcete rozářit dětská očka a vykouzlit úsměv na jejich tváři? Nabízíme přivezení poníčka a svezení dětí přímo na vaší oslavě či dětské akci. Účast poníka na akci má u dětí vždy veliký úspěch. Možné přivezení jednoho nebo dvou poníků v přepravníku pro dva koně.

 • Cena za oslavu: 500kč/hod jeden poník s vodičem + každá další započatá hodina 500,- Kč. Cena dopravy je účtována dle ujetých km (v případě dopravy jednoho poníka 12kč/km, v případě dopravy dvou poníků 14kč/km). Minimální ceny výjezdu je 1000kč.

 • Vítejte na našich stránkách zaměřených na certifikovanou přepravu koní po celé České Republice i v zahraničí a ježdění dětí na ponících s možností výcviku nebo účasti na dětských akcích. Věříme, že se Vám stránky budou líbit a najdete zde vše, co hledáte. :-)

 • Pony školka:
  Jana Střihavková Dis.
  tel: +420 604356527
  e-mail: poniciuprahy@seznam.cz

  Přeprava koní:
  Bc. Petr Vácha
  tel: +420 734860860
  e-mail: partystanytp@email.cz

  Makotřasy 122
  273 54 Lidice