Slide background

Jaké služby Vám nabízíme?
Certifikovanou přepravu koní.
Pony školka s vycvičenými koňmi.

Naše koně

Plemeno: Shetlandský pony.

Velice hodná a charakterní klisna, která je pro svoji klidnou povahu vhodná k nejmenším dětem, které ji čistí a jezdí na ní s vodičem. Starší děti na Hyldě jezdí na lonži a samostatně do terénu s doprovodem.
~Hylda

Plemeno: Welsh pony

Mladý valach určený k jízdě starším dětem. Na ošetřování klidný a zvědavý, v práci velice šikovný a vnímavý. Znalý práce ze země.
~Kašpar

Plemeno: Český Teplokrevník

Charakterní a elegantní valach využívaný ve sportu a k rekreaci. V práci na jízdárně je učenlivý a přiježděný do drezury stupně S. Úspěšně absolvoval také 3x zkoušky základního výcviku jezdce (předvedení na ruce, parkur, drezura). V terénu je klidný a nelekavý, zvyklý chodit na vyjížďky sám i s konmi. V boxe ho může čistit i dítě, je pozorný a povahově úžasný:o) Pár let se již věnujeme také práci ze země a ve volnosti, která ho velice baví. Český Teplokrevník z chovu p.Chýleho po SČ Pampa a North Star.
~Epos

 • Vítejte na našich stránkách zaměřených na certifikovanou přepravu koní po celé České Republice i v zahraničí a ježdění dětí na ponících s možností výcviku nebo účasti na dětských akcích. Věříme, že se Vám stránky budou líbit a najdete zde vše, co hledáte. :-)

 • Pony školka:
  Jana Střihavková Dis.
  tel: +420 604356527
  e-mail: poniciuprahy@seznam.cz

  Přeprava koní:
  Bc. Petr Vácha
  tel: +420 734860860
  e-mail: partystanytp@email.cz

  Makotřasy 122
  273 54 Lidice